Ceny usług i części niższe nawet do 50%. 22 264 ...(zobacz) 22 264 32 31

Usługi

Wykonujemy kompleksową diagnostykę i naprawy samochodów BMW wykorzystując oryginalny system diagnostyczny OSS (Online Service System). Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne w samochodach objętych gwarancją producenta. Działamy zgodnie z zasadami GVO i stosujemy się do restrykcyjnych wytycznych w zakresie napraw wyznaczonych przez producenta.

Obsługa

Sprawdzamy poziom satysfakcji i wdrażamy udogodnienia na życzenie naszych klientów. Wykonujemy naprawy w dogodnym terminie i ustalonym czasie – posiadamy 18 stanowisk wyposażonych w najnowszy system kontrolno-pomiarowy, ścieżkę diagnostyczną oraz stanowisko do pomiaru geometrii podwozia.

Części

Długoletnie doświadczenie w naprawach pozwoliło nam wyselekcjonować grupy części, które można zastąpić zamiennikami. Dysponujemy szerokim asortymentem zarówno oryginalnych części zamiennych jak i części zastępczych z certyfikatem jakości co pozwala znacznie obniżyć koszty z zachowaniem jakości użytkowania i eksploatacji.

Wyróżnienia

Serwis VCentrum został serwisem Nr 1. w Warszawie wybrany przez klientów w rankingu Zumi 2014 oraz firma została wyróżniona w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa 2015. Ponadto VCentrum ma certyfikat Rzetelna Firma będący świadectwem wiarygodności i transparentności firmy.

ZAUFAJ SPRAWDZONEMU SERWISOWI

Zapoznaj się z opiniami naszych Klientów:

Back to top